XS
SM
MD
LG
XL
.
VERA DELTA - EFT POS YAZAR KASA

Stok Kodu:
612203
Kategori:
Yeni Nesil Yazarkasalar / EFT Pos Yazarkasalar / VERA DELTA - EFT POS YAZAR KASA
Satış Fiyatı:
1.369,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi

Vera Delta Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı


İster Mobil İster Masaüstü Kullanım

Yeni nesil yazar kasa pos cihazı sayesinde işletme sahipleri sahada da yüksek performans sağlayarak güvenli bir şekilde ödemelerini alabilir. Bağlantı sorunu yaşamayan kullanıcılar yeni nesil yazar kasa pos cihazları dilediği yerde kullanabilir.


Alfanümerik Ergonomik Tuş Takımı

Yeni nesil yazar kasa pos cihazının alfanümerik tuş takımı tüm kullanıcı tiplerinin kolay işlem yapabilmesine olanak tanır. Konforlu tuş takımı kolay anlaşılır yapısı ile sorunsuz bir kullanım gerçekleşebilir.


Yazar Kasa Fonksiyonel İşlem Komutları

Yeni nesil yazar kasa pos cihazında bulunan yazar kasa fonksiyonları; kısım tuşları, ara toplam tuşu, ödeme tuşları (kredi, döviz veya nakit) ve kredi kartı uygulama tuşlarından oluşmaktadır.Benzersiz Ödeme Kolaylığı Sağlar

Yeni nesil yazar kasa pos cihazı 8 adet kısım sayısı, 11 alfanümerik karakter, 10 hane ondalık fiyat giriş kapasitesi, 4 hane miktar giriş kapasitesi bölümleri ile tüm kullanıcı tiplerine pratik bir uygulama sunar.


Son Teknoloji Fiyat Hafızları ile İşiniz Kolaylaşsın

Üründe bulunan PLU sayısı 100.000 basamaklı olarak 11 alfanümerik karakter PLU adı giriş kapasitesi, PLU fiyat giriş kapasitesi ile 10 haneli ondalık rakamları mükemmel bir kullanım ile kullanıcılarına sağlar.


KDV Oranları Sayısı ve Raporlama Yetenekleri

Üründe bulunan KDV ataması sayesinde 8 ayrı KDV bilgisi kolaya girilebilir. Mali hafıza, Z rapor kayıtları (20 yıla kadar 7300 gün) ve 4 haneli Z sayacı mükemmel bir deneyim yaşatır.

Taksit Seçenekleri

Teslimat Bilgilerim
{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım