{alanbaslik}
.
Vega Faster Satış Programı

Stok Kodu:
VEGAWİN FASTER
Kategori:
Perakende Yazılımları / Vega Faster Satış Programı
Marka:
Vega Yazılım
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi


FASTERPOS

FasterPOS Nedir?

Faster POS yeni nesil ÖKC'ler ile tam entegre çalışabilen, E-Fatura ve E-Arşiv olarak satış yapabilen, Online ve Offline çalışma yapısına uygun, kullanımı rahat bir hızlı satış programıdır. 
Yeni Nesil Yazarkasa Entegrasyonu

YENİ NESİL YAZARKASA ENTEGRASYONU


Faster POS programı sayesinde yeni nesil ÖKC'ler ile tam entegrasyon çalışarak satışlarınızı mali onaylı olarak yapabilirsiniz.

ONLİNE VE OFFLİNE KULLANIM


Tek şubeli işletmelerde online kullanım sağlayarak satış ve tahsilatlarınızın anlık olarak backoffice programınıza (VegaWin A5, VegaONE, Arctos) entegre edilmesi ve anlık olarak rapor verisi almanızı sağlar.
Çok şubeli işletmelerde offline kullanım sağlayarak merkez veritabanı ile bağlantı kesilse bile satış ve tahsilat yapmanıza olanak vererek, tekrar bağlantının gelmesini beklemeden, ticaretiniz durmadan programınız çalışmaya devam etmektedir. Elektik kesilmesi, internet bağlantısı kopması ya da merkez bilgisayarın kapanması veya bozulması gibi durumlardan etkilenmeden satışlarınıza devam edin.

PUAN VE KAMPANYALI SATIŞ


Müşterilerinize sadakat kartı vererek bu kart ile alışveriş yapmalarını ve yaptıkları alışverişlerden puan kazandırıp bu puanları harcamalarını sağlayabilirsiniz. Kampanya ve Promosyon tanımı yaparak müşterilerinize hediye ürün ve indirim imkanı sağlayabilirsiniz. Belirlenen ürünlerde ve belirlenen tarih aralığında alışveriş toplamına göre yada alınan ürün adetine göre indirim veya hediye ürünler verilebilir.

E-FATURA VE E-ARŞİV ENTEGRATÖRLÜĞÜ


Vega yazılım aynı zamanda E-Dönüşüm uygulamalarında entegratör firma olduğundan dolayı farklı bir yazılım yada arabirim kullanmadan yapılan satışları müşterinin E-Fatura yada E-Arşiv mükellefiyet durumuna göre, Gelirler İdaresi Başkanlığının sistemine bildirebilirsiniz.

RAPORLAMA


Ayrıntılı ve anlaşılır raporlama sistemi sayesinde Kasa Raporlarınızı, Ciro Raporlarınızı, Ürün Bazlı Satış Raporlarınızı, Vardiya ve Personel Verimlilik Raporlarınızı ayrıntılı olarak alabilir. Bu raporlar sayesinde işletmenize satış ve veririmlilik odaklı kararlar almanıza yardımcı olur.

FASTERPOS NELER YAPAR?

Fiş Bekletme
Mutfak Çıktısı
Okul Kart Takibi
Müşteri Göstergesi
Terazi İle Entegreli Çalışma
Ürün Gruplandırma, Ürün Resimleri Ekleme
Satış Anında Depo Seçimi
Kasada Satış Devamlılığı
Stok Kartı Açma ve Etiket Basma
Ürün İade İşlemi
Entegrasyon
Geliştirilmiş Raporlama
Yazarkasalarda Z raporu Alma
Yazarkasalarda Kasiyer Açılışı
Hesap Ekstresi
Eski Belge Düzenleme
Log Raporları
İcmal Raporu
Seri Numaralı Ürün Takibi
Parçalı Tahsilat
Satış Fiyat Girişi
Açık Hesap Çalışma
Kare Kodlu Satış

Taksit Seçenekleri
Kargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.