XS
SM
MD
LG
XL
.
PROFILO S900 ECR

Stok Kodu:
139176
Kategori:
Satış Fiyatı:
2.350,00 TL
2.299,00 TL (%8 KDV dahil)
2,17 %
İNDİRİM
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi1-3 Gün PTT Kargo(10 TL)

Profilo S900 ECR Mobil Pos Yazar Kasa


Tam da Aradığınız Pos Ölçüleri

88 mm yükseklik, 82 cm genişlik ve 185 mm derinliği ile tam da aradığınız pos cihazı ölçülerine kavuşacaksınız. Elde rahat tutulan, yerden tasarruf etmenizi sağlayan ve ergonomik tasarım ilkelerine uygun bir dizayna sahip bu ürünü elinizden düşüremeyeceksiniz.


Aranılan Rulo Kağıt Ölçüleri Profilo’da

Yazar kasa makinesinden çıkan rulo kağıt ölçüsü 32 mm uzunluğa, 56 mm genişliğe ve 50 mm ölçülerine sahiptir. Yazar kasa aynı zamanda mobil kullanım için de uygundur. Aradığınız rulo kağıt ölçülerini Profilo’da bulacaksınız. Daha önce yaşadığınız diğer yazar kasa deneyimlerini bir kenara bırakmanın vakti geldi.


Üstün Batarya Kapasitesi ile Şarj Uzun Süre Dayanır

Kablosuz kullanım konusunda endişe mi ediyorsunuz? Profilo ile bu endişelerinizi kafanızdan silip atabilirsiniz. Yazar kasayı kablosu olmadan kullandığınız zaman bile şarjı uzun süreler dayanır. Çünkü üstün batarya kapasitesine sahiptir. 2200 mAh batarya kapasitesi ile şarjım bitecek derdinten kurtulmanın vakti geldi.Temassız Ödeme Özelliği ile Müşteriler Rahat Eder

Yazar kasada bulunan temassız ödeme özelliği sayesinde müşteriler her seferinde işlem yapmak için şifre girmekle uğraşmak zorunda kalmazlar. Temassız ödeme kolaylığını müşterilerinize sunmanın ayrıcalığını yaşayın.


Yumuşak Tuşlar, Kolay Kullanım

Müşterilerinizin memnuniyeti için onlara kolay kullanabilecekleri bir cihaz sunmanız önemlidir. Yumuşak tuşları olan b cihaz ile müşterilerin şifre girmesi bir keyiftir. Kaliteli basım ile baskılar asla tuşlardan çıkmaz.


Dokunmatik Ekran Özelliği

Dokunmatik ekran özelliği ile tuşlar dışında makineyi dokunarak da kontrol edebileceksiniz. Yeni nesil pos cihazı ile hem siz hem de müşterileriniz çok memnun olacak!

Taksit Seçenekleri

Teslimat Bilgilerim
{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım