{alanbaslik}
.
Hugın Tiger T300 Yeni Nesil Yazarkasa Pos ( Seyyar )

Stok Kodu:
Hugın Tıger T300
Kategori:
Yazarkasalar / Eft-Pos Yazarkasalar / Hugın Tiger T300 Yeni Nesil Yazarkasa Pos ( Seyyar )
Marka:
Hugin
Satış Fiyatı:
1.695,00 TL (%18 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi

Hugın Tıger T300 Yeni Nesil Yazarkasa Pos ( Seyyar )

Genel Özellikleri :1-)Sınıfının en ufak ve en hafif Mobil Ödeme Cihazıdır. Sadece 360 Gram (Pil ile Birlikte)2-)Tek elle kullanıma imkân verir. (165 x 80 x 63 mm)3-)Aydınlatmalı tuş takımı vardır.4-)Min. 2600 mAH Güçlü bataryası sayesinde çok uzun süreli stand-by kullanımı.5-)Elektronik Ekü (80 milyon satır kapasitesi) vardır.Yemek Kartları ile Multinet ile çalışmaktadır. Sodexo - Ticket - Metropol Kart ile entegrasyon çalışması devam etmektedir.Bankalar ( Garanti,Akbank,İş Bankası, Halkbank, Vakıf Bankası, Ziraatbank,Kuvetturk,Denizbank,Finansbank,Yapıkredi bankası ile uyumlu çalışmaktadır. Diğer bankalar ile entegrasyon çalışmaları devam etmektedir.)NOT: Yazarkasa alımlarında maliye bildirim ve fatura işlemleri için şahış şirketlerinde T.C kimlik numarası ve vergi dairesi, şirketlerde vergi kimlik numarası ve vergi dairesi girilmesi zorunludur.

Taksit Seçenekleri
Kargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.