{alanbaslik}
.
My Kuaför Ticari Entegre Program

Stok Kodu:
BAY BAYAN KUAFÖR YAZILIMI
Kategori:
Özel Yazılımlar / My Kuaför Ticari Entegre Program
Marka:
Agt Teknik Grup
Satış Fiyatı:
2.832,00 TL (%18 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi

Bayan Kuaförleri, Erkek Kuaförleri ve Güzellik Salonları için hazırlanmış kullanıcı dostu, pratik kullanıma sahip bir programdır.

— Müşteri bilgilerini ve yapılan tüm işlemleri (İlgilenen personel, işlem yapıldığı tarih - saat, oturduğu koltuk ve yapılan işlem detayları (boya, makyaj, epilasyon vb.) sisteme girebilirsiniz.

—Personel verilen numara sayesinde her bir personelin yaptığı işi  Günlük - Haftalık - Aylık - Yıllık olarak rapor alabilirsiniz.

—Personel kendi yaptığı işi Dokunmatik PC üzerinden pratik şekilde seçerbilir. • Yapılan işe göre Prim Hesabı oluşturulabilirsiniz. (Örn: Makyaj için %2, boya için %3, saç kesim ve kuaför hizmeti için %6 gibi )

—Bir koltuğa oturan müşteriye, birden fazla personelin müşterinin talebine göre işlem yapıp her bir personeli işlem bazında yada yapan personel bazında raporlanabilir. (Örn.: Müşterinin saç boyasını Ayhan, kesimi Ali, epilasyon işini Gülten, makyaj işini Banu yapabilir.)

—Kasanızın giriş - çıkışını tutabilirsiniz. (Günlük - Haftalık - Aylık )

—Malzemeciden gelen ürün bilgisini pratik şekilde girebilir ve Ürün Kontrolünü yapabilirsiniz.

—Müşterilerinize Sadakat Kart uygulaması ile özel indirimler tanımlayabilirsiniz. • Gelişmiş Raporlama Sistemi ile girilmiş verilere ulaşabilirsiniz.

—Microsoft SQL veri tabanı sayesinde Çok Kullanıcı oluşturulabilir.

—  Vega Yazılım ile Online Veri Transferi yapılabilir.

Taksit Seçenekleri
Kargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.